نایلون شیرینگ در صنایع

نایلون ها یکی از مهم ترین متریال ها در صنعت بسته بندی محصولات است. این نایلون ها در انواع مختلف تولید و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. مهم ترین نوع نایلون در این صنایع انواع نایلون شیرنگ است. در این مقاله با نایلون شیرنگ و انواع آن بیشتر آشنا خواهید شد.

نایلون در بسته بندی

صنایع بسته بندی یکی از مهم ترین صنایع در زمینه عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی هستند. در بسته بندی ها از متریال های مختلف جهت نگهداری و حفظ محصولات از آلودگی استفاده می شود.

نایلون شیرینگ متریالی است که در زمینه بسته بندی بیشترین مصرف  را دارا می باشد. این متریال در انواع مختلفی تولید می شود که در صنایع برای بسته بندی انواع محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل مصرف این نوع نایلون در بسته بندی محصولات مختلف انواع متفاوتی از آن توسط تولید کندگان تولید می شود.

انواع نایلون شیرنگ

اندازه محصولات  یکی از مهم ترین دلیل تنوع تولید نایلون شیرنگ در انواع مختلف است. ابعاد و حجم و همچنین تعداد لایه های نایلون شیرنگ باعث ایجاد تنوع این محصول می شود. تعداد لایه ها باعث افزایش کیفیت در انواع نایلون شیرنگ است. از دیگر مواردی که باعث تنوع این نایلون می شود رنگ بندی آن است. از انواع مختلف نایلون شیرنگ می توان به این موارد اشاره نمود.

نایلون شیرنگ

به دلیل این که این نوع نایلون به راحتی توسط دستگاه یا سشوارهای خانگی باعث ویکوم شدن محصول می شود به آن نایلون حرارتی نیز گفته می شود. در صورتی که از این نایلون برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می کنید بهتر است که انواع نایلون شیرنگ ضخیم تر را تهیه کنید. ضخامت این نایلون از 30 میکرون تا 200 میکرون تغییر می نماید.

نایلون تونلی شیرنگ

متریال مصرفی در تولید این نوع نایلون شیرنگ پلی اتیلن است. برای استفاده از شیرنگ تونلی باید حتما از دستگاه پک تونلی استفاده کنید. شکل و نوع بسته بندی در شیرنگ تونلی یکسان بوده و تمام بسته بندی ها به یک صورت و یک شکل انجام می شود.

نایلون سلفونی شیرنگ

با توجه به شفافیت نایلون سلفونی شیرنگ از آن برای بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که  لازم است درون بسته بندی به خوبی دیده شود. این نوع ضخامت بسیار کمی داشته و بسیار نازک تولید می شود.

مزایای نایلون شیرنگ

  • از این نایلون بیشتر در صنایعی استفاده می شود که لازم است تا محصولات در کنار یکدیگر قرار گیرند.
  • شفافیت این نایلون به آن امکان دید واضح محصولات بسته بندی شده را می دهد.
  • عدم نفوذ هر گونه رطوبت به داخل بسته بندی
  • مقاومت بالا در برابر ضربه
  • راحتی در حمل و نقل بسته بندی ها
  • ممانعت از ورود آلودگی به داخل بسته بندی
  • تحت تاثیر حرارت کم به سرعت جمع شده و کوچک تر و ضخیم تر می شود.

 

برای خرید انواع نایلون شیرنگ برای استفاده در صنایع و یا مصارف خانگی می توانید به سایت ما مراجعه و با کارشناسان در این سایت مشاوره نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *