شاید شما هم بسته بندی های آب معدنی یا بطری های نوشابه را در سطح شهر و یا فروشگاه ها مشاهده کرده باشید. نایلون هایی که برای این نوع بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرد نایلون شیرینگ است.

در این مقاله قیمت نایلون شیرینگ در بازار و عوامل تاثیر گذار بر این قیمت را مورد بررسی قرار می هیم.

نایلون شیرینگ چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل در نگهداری، حمل و جابجایی محصولات نحوه بسته بندی آن ها است. در صنایع بسته بندی استفاده از نایلون کاربردی بسیار وسیع دارد و از آن در بسته بندی محصولاتی نظیر مواد غذایی بسیار استفاده می شود.

به دلیل جلوگیری از نفوذ هر گونه آلودگی به داخل بسته بندی های محصولات مخصوصا مواد غذایی استفاده از متریالی که بسته را به صورت وکیوم غیر قابل نفوذ در آورد بسیار مهم است.

به همین دلیل از نایلون شیرینگ به دلیل دارا بودن خواص ویژه در این موارد استفاده می شود.

نایلون شیرینگ که به نایلون حرارتی نیز معروف است با کمترین حرارت جمع شده و مانع از نفوذ هر گونه آلودگی به درون بسته بندی می شود. به همین علت در صنایع مختلف مخصوصا  بسته بندی محصولات خانگی به دلیل وکیوم شدن محصولات با استفاده از سشوار استفاده از این نایلون بسیار کاربردی است.

اما عوامل مختلفی بر قیمت نایلون شیرینگ در بازار تاثیر می گذارد که به معرفی این عوامل می پردازیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نایلون شیرینگ

به دلیل تنوع بالای موارد مصرف نایلون شیرینگ در صنایع بسته بندی این محصول در تنوع وسیعی تولید می شود. تنوع محصول تنوع در قیمت را نیز به دنبال دارد. برای همین عوامل متعددی بر قیمت نایلون شیرینگ تاثیر می گذارد.

  1. نوع نایلون، نایلون شیرینگ در انواع پاکتی، فیلمی، تونلی تولید می شود.
  2. ضخامت نایلون، در بسته بندی محصولات مختلف نیاز به استفاده از ضخامت های مختلف این نایلون است. به همین دلیل در زمان تولید این نایلون در ضخامت های مختلف جهت مصرف در صنایع مختلف تولید می شود. نایلون سلفونی شیرینگ و یا رولی از انواع نایلون شیرینگ در ضخامت های مختلف است.
  3. وزن متفاوت نایلون، هر چه مقدار ضخامت نایلون بیشتر باشد به همان نسبت وزن آن نیز افزایش می یابد. برای همین رعایت تولید با وزن استاندارد بر قیمت محصول تاثیر می گذارد.
  4. چاپ بر روی نایلون، در بعضی از صنایع برای بسته بندی محصولات از چاپ به عنوان معرفی محصول استفاده می شود. نایلون شیرینگ با چاپ بر روی آن قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. توجه کنید که تعداد رنگ های مصرفی در هر چاپ نیز بر قیمت نایلون شیرینگ تاثیر گذار است.

چگونگی خرید نایلون شیرینگ

اگر شما نیاز به نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات خود در صنایع مختلف حتی در منزل دارید خرید این محصولات به صورت عمده تاثیر زیادی در کاهش قیمت نایلون شیرینگ برای شما دارد.

برای خرید نایلون شیرینگ به صورت عمده می توانید به سایت شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر مراجعه و با مشاهده لیست قیمت نایلون شیرینگ و همچنین انواع مختلف آن محصول مورد نظر خود را انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

برای آگاهی از قیمت روز نایلون شیرینگ نیز میتوانید با کارشناسان شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس بگیرید و مشاوره ایی رایگان داشته باشید.

جهت خرید نایلون شیرینگ میتوانید با کارشناسان شرکت شیمی پلاست پلیمر گستر تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت نایلون شیرینگ و ثبت سفارش محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *